Lacné letenky do Londýna od 22€

  • Cena letenky od

    22 €

  • Odlet z

    Bratislava, Budapešť, Košice, Krakow, Poprad Tatry, Viedeň
  • Letecká spoločnosť

    Easyjet, RyanAir, Vueling Airlines, Wizz Air Hungary

O Londýne

Londýn alebo Londinium, ako ho kedysi nazývali Rimania, je druhou najnavštevovanejšou destináciou planéty. Toto sídlo kráľovskej rodiny ponúka toho viac než len lesk kráľovského dvora a červené telefónne búdky. Miliónové mesto rozpínajúce sa na brehoch Temže má multikultúrnu atmosféru, v ktorej sa prelínajú rozličné národnosti a rasy. Počuť tu môžete až 300 odlišných jazykov.

Ak by sme preto mali vybrať jedno slovo, ktoré by najlepšie vystihovalo Londýn, bolo by to slovo diverzita. Hoci má až 48 štvrtí, každá z nich je jedinečnou. Medzi tie najznámejšie patria azda: divadelný West End, historické City of London, starobylý Westminster, hipsterský raj Covent Garden a Shoreditch, múzejný Kensington, rebelský Camden, zelený Hyde Park či pobrežný South Bank. V Londýne sa proste vždy niečo deje.

Je mimoriadne obľúbený aj v očiach Slovákov. Lacné letenky do Londýna kúpite priamo z Bratislavy, Košíc a Popradu. Z Bratislavy lieta spoločnosť Ryanair, ktorej domovské letisko v Londýne je Stansted. Z Košíc a letiska Poprad Tatry lieta Wizz Air s príletom do letiska Luton. Let je priamy. Dĺžka letu Bratislava – Londýn je približne 2 hodiny a 20 minút. Akciové letenky do Londýna môžete nájsť aj z Viedne, Budapešti, Brna a Prahy.

Za posledný mesiac stála najlacnejšia letenka do Londýna 22,00 €.

Slováci najčastejšie lietajú do Londýna spoločnosťou Ryanair, Wizz Air a Laudamotion, výhodné letenky z odletových miest mimo Slovenska ponúkajú aj spoločnosti easyJet a Smartwings Travel Service. Z našich končín sa do Londýna najčastejšie lieta na letisko Stansted, Luton a prípadne na letisko Gatwick. Ak sa chcete dostať na letisko Heathrow, z Viedne naň lietajú spoločnosti, Lufthansa a Swiss International Air Lines.

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie je neoddeliteľnou časťou súkromných či pracovných ciest do zahraničia.
Darčeková poukážka

Darčekové poukážky

Darčekovú poukážku možno využiť na kúpu ľubovolnej letenky, dovolenky či pobytu.

Sledujte nás

Newsletter

vytvorené od
Vytvorené od atlasia
Copyright © AkčnéLetenky - Všetky práva vyhradené